Veebiperemeheks olemise reeglid

Veebiperemees on Varjupaikade MTÜ poolt loodud heategevuslik keskkond Varjupaikade MTÜ varjupaikades elavatele lemmikloomadele elutingimuste parandamiseks, raviks, steriliseerimiseks jne annetuste kogumiseks. Meie varjupaikades on pidevalt ligi 100 koera ja üle 700 kassi, seetõttu me tõesti vajame teie abi. Kohalikelt omavalitsustelt saame toetust iga looma puhul vaid 14 esimese päeva eest. Kui me seejärel looma ei hukka, tuleb meil edasised ülalpidamiskulud endal leida. Me ei pane magama ühtegi füüsiliselt ja vaimselt tervet looma ning hoolitseme nende eest kuni uue kodu leidmiseni.
 

Varjupaikade mittetulundusühingusse on koondunud Läänemaa, Viljandi, Pärnu, Tallinna, Virumaa, Võru ja Valga loomade varjupaigad. Veebiperemehe keskkonna kaudu laekunud annetused lähevad Varjupaikade MTÜ arveldusarvetele SEB ja SWED pangas.


Veebiperemeheks võib olla nii eraisik, firma kui ka sõpruskond või grupp töökaaslasi, kes võtavad omale virtuaalselt lemmiku ja toetavad teda.


Veebiperemehe keskkonna eesmärgiks on leida lemmikloomale veebiperemehed, kes toetavad teda rahaliselt ja võimalusel tulevad ka varjupaika kohale oma lemmikuga aega veetma.


Veebiperemeheks on võimalik saada kohe peale esimest annetust Veebiperemehe keskkonnas.


Kui ühele lemmikloomale tehtud annetustest jääb üle, siis on iga varjupaiga juhatajal õigus otsustada, millisele varjupaiga loomale ülejäänud annetused lähevad.